Przejdź do treści

Harmonogram

Niedziela, 03.03.2024
pętla w centrum Żegociny

  • 12:30 – Rozdanie pakietów startowych
  • 13:00 – Start Biegu na 5 km
  • 13:30 – Start biegu na 1963 m

Informacje

To pierwsza edycja Biegu Tropem Wilczym w Żegocinie. Jest to inicjatywa dwóch gmin: Laskowej i Żegociny. Łączymy siły i zapraszamy do wspólnej integracji podczas biegu ulicznego upamiętniającego żołnierzy wyklętych.

Bieg odbędzie się 3 marca o godz. 13:00. Trasę biegu stanowić będzie pętla w centrum Żegociny, a warunkiem zaliczenia 5 km wyzwania będzie dwukrotne przebiegnięcie wyznaczonej trasy (dystans liczony w zasadzie 2 x 2,5 km).

Bieg rodzinny na dystansie 1963 m rozpocznie się pół godziny po starcie biegu na 5 km.

Zapraszamy wszystkich, którzy w ten wyjątkowy sposób chcą uczcić pamięć o Bohaterach i historię Polski oraz włączyć się w rodzinne upamiętnienie historii naszej małej Ojczyzny. Tym wydarzeniem wpisujemy się w ogólnopolskie obchody Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych z dn. 1 marca.

Zapraszamy na bieg zarówno początkujących, jak i wytrawnych biegaczy. Nie liczy się czas, a pokonany dystans. Chcemy, żeby było to rodzinne wydarzenie, dlatego do uczestnictwa w trasie na 1963 m zapraszamy całe rodziny – rodziców, dziadków i wnuki. Niech to będzie niedzielne rodzinne, aktywne południe.

A jeśli nie możesz biegać – kibicuj! Dodaj energii i słów wsparcia tym, którzy będą mierzyć się z dystansem i własnymi umiejętnościami.

 

 

Zakup pakietów w kwocie 20 zł możliwy jest poprzez bezpośredni przelew na konto bankowe Centrum Kultury Turystyki i Sportu w Żegocinie – dotyczy biegaczy indywidualnych.

Centrum Kultury Turystyki i Sportu w Żegocinie

NR KONTA: 49 8591 0007 0080 0005 8001 0001

Grupy młodzieżowe zorganizowane w szkołach partnerskich opłaty za uczestnictwo dokonują bezpośrednio do szkolnego koordynatora biegu Tropem Wilczym.

Cena pakietu obejmuje: nr startowy, koszulkę oraz pamiątkowy medal.

Jeśli zamówienie pakietu dotyczy więcej niż 1 osoby, wraz z potwierdzeniem przelewu prosimy o przesłanie wiadomości email z tą informacją.

Możliwość wpłat zakończona zostanie z dniem wyczerpania miejsc startowych, nie później niż 29 lutego b.r.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt do koordynatorki projektu, p. Magdaleny Adamskiej-Urban.

 


KONTAKT

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Żegocina 378
32-731 Żegocina
Poczta: Żegocina

Koordynator projektu:
Magdalena Adamska-Urban: 535 046 475 Napisz do nas

ORGANIZATOR:

PARTNERZY BIEGU:

PARTNER EDUKACYJNY:

PARTNERZY MEDIALNI:

Partnerzy lokalni: