Pobiegnij dla Julii!

Podczas V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Warszawie zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz 13-letniej Julii. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Julii” i dotrzeć z nią do mety.

26 lutego 2017 r. po raz piaty odbędzie się ogólnopolski sportowy projekt Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Partnerem wydarzenia jest PKO Bank Polski oraz Fundacja PKO Banku Polskiego, która zaprasza do udziału w akcji charytatywnej „biegnę dla…”. W Warszawie uczestnicy zawodów na wszystkich dystansach będą mogli pomóc 13-letniej Julii. Dziewczynka urodziła się z bardzo skompilowaną wadą serca i musi zostać pilnie zoperowana. Jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Zaangażowanie zawodników, którzy odbiorą kartkę „biegnę dla Julii”, przypną ją do koszulki i przebiegną z nią linię mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na zabieg dziewczynki. Kartki będzie można odbierać w sobotę 25 lutego u przedstawicieli Fundacji PKO Banku Polskiego na stoisku przy biurze zawodów (Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka, ul. Nowy Świat 21 a) w godz. 10.00 – 19.00.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. Od 2013 r. odbyło się 228 takich akcji, w których wzięło udział 83,8 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 239 beneficjentów kwotą ponad 3,23 mln zł.

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.biegajmyrazem.pkobp.pl

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

https://instagram.com/pkobiegajmyrazem