Przejdź do treści
INFORMACJE
O PROJEKCIE
Weź udział w największym biegu pamięci w Polsce!
Startujemy już 6 marca o godzinie 12:00!

Szkoły rozpoczynają bieg wcześniej, już 1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, godzina startu ustalana jest indywidualnie przez każdą placówkę szkolną.

W ramach biegu „Tropem Wilczym” możesz pobiec na trzech trasach.

W każdej miejscowości, która przyłączyła się do naszej inicjatywy, odbędzie się bieg na 1963 m - Dystans pamięci.

Pozostałe dystanse mogą się różnić w zależności od miejscowości. Proponujemy:

dystans
5 kilometrów
dla średniozaawansowanych
dystans
10 kilometrów
dla zaawansowanych

Każdy uczestnik startujący w biegu zostanie wyposażony w pakiet startowy. Wyjątek stanowią biegacze startujący z ramienia szkoły
– każdej placówce wyślemy trzy zestawy do rozdania najlepszym zawodnikom. Pozostali uczestnicy dostaną unikatowe naklejki.

W pakiecie znajdziesz: jubileuszową koszulkę, metalową butelkę, pamiątkowy medal oraz materiały informacyjne.

Dla biegaczy głodnych wiedzy nasz zespół ekspercki stworzył pakiet materiałów edukacyjnych, gotowych do wykorzystania na zajęciach szkolnych.

Udział w biegu jest dobrowolny i bezpłatny. Jeśli chcesz o coś dopytać, jesteśmy dla Ciebie! Wszystkie pytania prosimy kierować na adres biuro@tropemwilczym.org

STYPENDIA
DLA UCZNIÓW

Z okazji dziesięciolecia biegu chcemy przyznać 10 stypendiów dla uczniów z osiągnięciami sportowymi. Każda szkoła uczestnicząca w projekcie, może zgłosić jednego kandydata pretendującego do stypendium sportowego. Nie jest to warunek wzięcia udziału w organizowaniu biegu, tylko dodatkowa aktywność dla szkół, które chcą wyróżnić swoich sportowców.

Laureaci otrzymają jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 zł. Więcej informacji znajduje się w regulaminie biegu (do pobrania).

MAPA PLACÓWEK
BIORĄCYCH UDZIAŁ
Na mapie umieszczonej poniżej można odnaleźć miejscowość z lokalnym biegiem. Kursor należy naprowadzić na nazwę miejscowości (nie na punkt) i kliknąć. Po kliknięciu jest się przekierowanym na podstronę organizatora lokalnego.

PATRONAT:

MECENAS PLATYNOWY:

MECENAS ZŁOTY:

PARTNER EDUKACYJNY:

PARTNER:

PATRON MEDIALNY:

PARTNER MEDIALNY:

PARTNER SPORTOWY: