Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 1 marca 2020

Dystans: 5km (limit 60 minut) start o godzinie 14.30


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Jacek Adamczyk ODUM.pro
Sylwia Karczewska
Karolina Sajewska
Jan Kasprzyk
Jakub Anderwald
Paweł Kmiecik
Adrian Hipsz
Paulina Mika
Edyta Burdon
Mirosław Jeziorski IPN
Anita Telakowska
Marcin Telakowski
Paweł Dąbrowski FC Chomiczówka
Bożena Zaremba
Bożena Zaremba
Krzysztof Kasprzak CF Team
Natalia Szymańska
3001 Katarzyna Woźniak
3002 Grzegorz Laczkowski Bike Fun Legionowo
3003 Dawid Warnecki
3004 Tomasz Sobczak
3005 Jacek Kiślak Rozbiegany Laskowiak Patryjota
3006 Damian Gawlak Spectrum Team
3007 Jacek Adamczyk ODUM.pro
3008 Karolina Katner
3009 Agnieszka Orłowska Heyday
3010 Dorian Rzęsa
3011 Tomasz Zalewski MPWiK
3012 Ewa Zalewska MPWiK
3013 Monika Wultańska
3014 Grzegorz Bołtromiejuk
3015 Mateusz Nowak
3016 Anna Królik
3017 Krzysztof Kaska
3018 Krzysztof Koszczak
3019 Ewelina Pierzecka
3020 Andrzej Madała Precz z komuną
3021 Mateusz Madała Precz z komuną
3022 Małgorzata Ściwiarska
3023 Barbara Tukendorf TeamZabieganeDni
3024 Stefan Sopyło
3025 Ewelina Fijewska
3026 ERYK KOSIERADZKI
3027 Piotr Kaleta Dyspozycja Dnia Team
3028 Piotr Rakowski
3029 Marcin Hildebrand Biegam na Tarchominie
3030 Wojciech Stawicki
3031 Katarzyna Pieńczuk
3032 Magdalena Liberadzka SuperWomen
3033 Jacek Aleksandrowicz
3034 Maria Kurowska
3035 Edyta Piotrowska SuperWomen
3036 Agnieszka Czajkowska
3037 Marek Kobylarz Ursynów
3038 Rafał Czapla SNS
3039 Weronika Wasilczyk SNS
3040 Agnieszka Hendzlik
3041 Adrian Konarski
3042 Marta Olszewska
3043 Antoni Olszewski
3044 Kacper Pietrenko
3045 Wojciech Wysocki
3046 Wioleta Sikorska
3047 Michał Grochowski Raz w roku 10 dam rade se
3048 Dariusz Burdach Jack Team
3049 Kinga Harabin Run Czarnów
3050 Justyna Harabin Run Czarnów
3051 Piotr Kłóskiewicz
3052 Natalia Stanios
3053 Kinga Przybysz
3054 Katarzyna Ścibor
3055 Regina Tomasik
3056 Mirosław ARTYSZUK
3057 Monika Jabłońska
3058 Bartosz Jabłoński
3059 Przemysław Wójcik
3060 Radosław Kicki
3061 PIOTR SZTYCH
3062 Sebastian Szostak
3063 Hubert Stutko
3064 Michał Aleksandrowicz PCBI
3065 Małgorzata Kudelska
3066 Mateusz Sokołowski Złodzieje i pijacy
3067 Joanna Stankiewicz Złodzieje i pijacy
3068 Dariusz Oleś
3069 Monika Roczon
3070 Karol Sawicki
3071 Sebastian Mróz
3072 Mateusz Mróz
3073 Jerzy Kosowicz
3074 Łukasz Kosowicz
3075 Mariusz Łupiński
3076 Barbara Rosińska STO-nogi Milanówek
3077 Eugeniusz Rosiński STO-nogi Milanówek
3078 Magdalena Hnidziuk
3079 Szymon Kopydłowski Cf Team
3080 Ewa Popiel
3081 Eryk Maciejak WPRunning
3082 Maciej Remiszewski CF Team
3083 Jolanta Aleksandrowicz
3084 Dominika Rzeszot
3085 Wojciech Dembiński
3086 Robert Wójcik
3087 Agnieszka Wójcik
3088 Paweł Płażewski Runegades
3089 Anna Brojak Runegades
3090 Katarzyna Strzemieczna
3091 Barbara Strzemieczna
3092 Iwona Majer
3093 Dariusz Andrzejczak 1BLTr
3094 Konrad Fuśniak
3095 Hubert Smoczyk Warszawski Zaułek
3096 Patryk Józwik
3097 Kinga Chyła
3098 Natalia Szymańska
3099 Cezary Przybyliński Runegades
3100 Tomasz Koniecki
3101 Małgorzata Prorok
3102 AGNIESZKA JÓŹWIK
3103 MARCIN PYCKA BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
3104 Michał Gwiazdowski
3105 Ilona Świstak Get Run
3106 Dariusz Sieńko
3107 Łukasz Baran
3108 Tomasz Gala
3109 Justyna Gala
3110 Rafał Aksamit
3111 Andrzej Żarów
3112 Dominika Piwowar
3113 Anita Świątczak
3114 Sławomir Iwanek
3115 Paweł Kolasa
3116 Monika Listkiewicz AKS Polonia Warszawa
3117 Tomasz Listkiewicz AKS Polonia Warszawa
3118 Magdalena Galińska Warszawski Zaułek
3119 TOMASZ FLUKSIK JAZZOWE BIEGANIE
3120 Ewa Łabędź
3121 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów
3122 Marta Sałdan Blog Patriotki
3123 Jakub Cwil
3124 Tomasz Krajski
3125 Michał Musur
3126 Dorota Pena
3127 Sebastian Gęgniewicz
3128 Mateusz Bukowski Gruby Miczel
3129 Michał Kałaska Ulani Warszawa
3130 Juliusz Kostrzewski Amator
3131 Michał Winiarski
3132 Grzegorz Milewski
3133 Emilia Borkowska
3134 Jerzy Miłek nd
3135 Mateusz Swiatkowski
3136 Marek Żwawy
3137 Szczepan Czady
3138 Wojciech Świacki
3139 MAREK GÓRALSKI
3140 Aleksandra Kubalik CF TEAM
3141 Leszek Rąpała
3142 Agata Ruta
3143 Wiesław Ruta
3144 KAMIL ANTOSIK VIGO SYSTEM S.A.
3145 KAMIL BRONIKOWSKI VIGO SYSTEM S.A.
3146 RAFAŁ FLAK VIGO SYSTEM S.A.
3147 PAWEŁ SZYMCZAK VIGO SYSTEM S.A.
3148 Jarosław Kulik Bestie OCR Legionowo
3149 Anna Maciorowska Rozbiegany Piastów
3150 Małgorzata Brzostowska
3151 Małgorzata Małysko Rozbiegany Piastów
3152 Karolina Marciniak
3153 Mariusz Wilczyński
3154 Aleksandra Mirowska
3155 Kamil Mućk Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
3156 Milena Moczulska Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
3157 Michał Cisek
3158 Jakub Gumuła KSZO Ostrowiec
3159 Patrycja Gumuła KSZO Ostrowiec
3160 TADEUSZ PEISERT
3161 Zbigniew Kunecki
3162 Jakub Ostaszewski
3163 Kamil Piątkowski
3164 Katarzyna Woźniak
3165 Bartosz Partyka
3166 Robert Wasilewski warszawa
3167 Zofia Szuster
3168 Kamila Rostek
3169 Mariusz Siółkowski JW 2414
3170 Piotr Wiszowaty
3171 Paweł Marchliński
3172 Adam Zubrzak
3173 Marcin Oksieniuk TurboDziki
3174 Michał Mada Precz z komuną
3175 WALDEMAR CZERWIEC
3176 Robert Smoleński
3177 Karol Mikielewicz
3178 Maciej Zaks Izba Komornicza w Warszawie
3179 Sylwia Karczewska
3180 Wociech KOSOWICZ
3181 Artur Banasiak
3182 Bogdan Sobol Ecorenovatio
3183 Piotr Słabik Imperial Brands
3184 Andrzej Bittel
3185 Anna Bittel
3186 Piotr Kowalski BMWP
3187 Lukasz Grabowski Ecorenovatio
3188 Aneta Mamczys
3189 Kacper Wałachowski
3190 Bartosz Wałachowski
3191 Wojtek Danowski
3192 EWELINA CHRZĄSZCZESKA Los Sannikos
3193 KRYSTIAN CHRZĄSZCZESKI Los Sannikos
3194 Krzysztof Koziarski ŻoliTeam
3195 Aneta Smok
3196 Rafał Spodar
3197 Anna Gawecka
3198 Agnieszka Niebrzegowska
3199 Radosław Markiewicz Team DalejLama
3200 Dorota Bolkowska-Leśniak biegam z Lulusiem
3201 Łukasz Łukasiński Klub Wellness Łukasz Łukasiński
3202 Julian Majchrzak
3203 Jan Majchrzak
3204 Jerzy Majchrzak
3205 Radosław Gromek Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
3206 Ilona Idzikowska
3207 Piotr Kuś ŻoliTeam
3208 Paweł Gutowski ŻoliTeam
3209 Grzegorz Jakubowski
3210 Magdalena Wolińska
3211 Daniel Sutuła ŻoliTeam
3212 Krzysztof Sutuła ŻoliTeam
3213 Barbara Graffstein
3214 Robert Lalewicz Husaria Race Team
3215 Monika Naulewicz
3216 Wacław Wiśniewski
3217 Jacek Eychler ŻoliTeam
3218 Sylwester Stachera Zdrofit
3219 Jarosław Stoń
3220 Przemysław Bukowiec
3221 Jakub Ślepowroński PZU Sport Team
3222 Paweł Trepczyński
3223 Piotr Kucharczyk ŻoliTeam
3224 Robert Buczek ŻoliTeam
3225 Renata KACZOR
3226 Hubert Głodny
3227 Arkadiusz Radomyski
3228 Marcin Kaczyński
3229 Sebastian Pełka
3230 Julia Groberek
3231 Monika Groberek
3232 Katarzyna Obarska
3233 agata parzyszek
3234 Marcin Machnik Machniu-team
3235 Urszula Kalinowska
3236 Mateusz Gołoś KM PSP Warszawa
3237 Marcin Sielski
3238 Robert Smoleński Damovo
3239 Monika Gaweda
3240 Marcin Gaweda
3241 Aleksander Kolakowski
3242 Artur Opałczyk LOTAMS TEAM
3243 Beata Kazimierczuk
3244 Adam Pańczyk
3245 Marcin Głowacz
3246 Paweł Jóźwiak
3247 Adam Mazurek ŻoliTeam
3248 Jarosław Krasiński Elmar Eska Team
3249 Wiesław Marud
3250 Antoni Tyszka
3251 Wojciech Bełchatowski
3252 Joanna Studzińska
3253 Marcin Łukaszewski Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
3254 Marcin Biskupski
3255 Kamil Kulczycki
3256 Małgorzata Grzeszczuk
3257 Justyna Wiśniewska
3258 Emilia Keppel
3259 Kamil Pawelec PZU Sport Team
3260 Dorota Buczak
3261 PIOTR CZAJKA
3262 Paweł Zieliński Brak
3263 Kamil Pawelec PZU Sport Team
3264 Marta Weremiewicz Damovo
3265 Agnieszka Choma-Gaca PZU Sport Team
3266 Agnieszka Boruń PZU Sport Team
3267 Kasia Juniak PZU Sport Team
3268 Arkadiusz Rogulski PZU Sport Team
3269 Jakub Ślepowroński PZU Sport Team
3270 Mateusz Kaliciński WAT
3271 Piotr Sulejczyk 1.BLTr
3272 Ryszard Gizelski GETLABI
3273 Agnieszka Gawkowska KS Markowi Biegacze
3274 Wioleta Ochota Bractwo Biegowe BGK
3275 Jakub Ślepowroński PZU Sport Team
3276 Paulina Księżak
3277 Alicja Gabrylewicz Bractwo Biegowe BGK
3278 Piotr Kowalski
3279 Marek Bartkowski EndureTeam
3280 Michał Piasecki Bractwo Biegowe BGK
3281 Przemysław Pawłowski Bractwo Biegowe BGK
3282 Magdalena Zwierzyńska „Bractwo Biegowe BGK”.
3283 Radek Kropielnicki
3284 Piotr Stępień
3285 Konrad Pytlakowski Bractwo Biegowe BGK
3286 Przemysław Wysocki
3287 Katarzyna Figiel
3288 Artur Łataś
3289 Anette Tomkiewicz
3290 Antoni Koszowski
3291 Daniel Błaszczyk
3292 Mariusz Mett CZC
3293 Klaudia Rusjan
3294 Katarzyna Strojna
3295 Łukasz Szopa
3296 Sławomir Szopa
3297 Mateusz Mierzyński
3298 Dominika Miller Zdrofit
3299 Barbara Ochota
3300 Grzegorz Kowalczyk
3301 Paweł Kowalczyk
3302 Wojciech Skrzypek
3303 Kacper Grochowski Raz w roku przebiegnie dychę
3304 Krzysztof Wójcik
3305 Anna Knap
3306 Rafał Walczak
3307 Beata Czubakowska
3308 Radosław Szymanowski Timon Speed Team
3309 Kamil Wszeborowski
3310 Jarosław Kosiaty Róbmy Swoje
3311 Jacek ROGALA
3312 Agnieszka Kornacka
3313 Sławomir Kornacki
3314 Sylwia Choroś
3315 Marcin Boruta
3316 Paweł Mazur
3317 Daniel Sakowicz
3318 Hanna Pajda
3319 DAMIAN WOJTOWICZ
3320 Anna Brudzisz
3321 Zuzanna Piasecka Bractwo biegowe BGK
3322 Grtzegorz Kuć
3323 Bartosz Pierowski Bractwo Biegowe BGK
3324 Ewelina Sitek Bractwo Biegowe BGK
3325 Maciej Pietrzak
3326 Robert Potoczny
3327 Grzegorz Woźniak
3328 Beata Strzeżysz
3329 Przemysław Niemyjski
3330 Karolina Krzyżewska PZU SPORT TEAM
3331 Mateusz Romański
3332 Arkadiusz Bisko DKadr
3333 Damian Oźlański
3334 RADOSŁAW JABŁOŃSKI 2LBOT
3335 Kamil Kuc PZU Sport Team
3336 Witold Milczarek
3337 Artur Arkutowski
3338 Karolina Izdebska
3339 Anna Baćmaga-Zapalska
3340 Katarzyna Zielińska
3341 Grzegorz Kurdziałek
3342 Monika Pasierowska
3343 Henryk Grzeszczak
3344 Maciej Marciniak
3345 Kamil Kasperek Bractwo Biegowe BGK
3346 Andrzej Jachimowicz
3347 Tomasz Gąbka
3348 Marcin Romanowski
3349 Jerzy Rusiniak
3350 Paweł Zyśk
3351 Maciej Aleksandrowicz CC1916
3352 Katarzyna Stępińska
3353 Lukasz Kuriata
3354 Mikołaj Łączyński Wolność
3355 Bartosz Radgowski
3356 Wojciech Radgowski
3357 Agnieszka Dżuganowska Rozbiegany Piastów
3358 Karol Wróblewski Tago PPC
3359 Emil Twarowski
3360 Mariusz Urbanek MarioPraga
3361 Piotr Pyrzak
3362 Sylwia Wróbel
3363 PAWEŁ SADOWSKI Bractwo Biegowe BGK
3364 Paweł Cioch Amii
3365 Anna Szczerbata SKRA Warszawa
3366 Paulina Mikołajczewska
3367 Damian Wołukaniec
3368 Daniel Sztomber (L)
3369 Paulina Sałkiewicz
3370 Bartosz Mastalerz WP
3371 Paweł Seliga
3372 Damian Traczyk PGNiG OD
3373 Agnieszka Kowalczyk
3374 Jean-Maël Cordier CROW
3375 Kamila Bednarczyk
3376 Sylwia Tkaczyk
3377 Paweł Trzciński 26
3378 Paweł Jakimiuk
3379 Łukasz Dąbrowski
3380 Łukasz Werema Lubelski Korpus Ekspedycyjny
3381 Elżbieta Malanowska
3382 Agnieszka Cygan
3383 Marcin Kiełbicki
3384 Mirosław Grzeszkiewicz
3385 Mirella Raducka #BBKTS
3386 Piotr Zając
3387 Daniel Jurczak
3388 Mateusz Krajewski
3389 Adam Dejda
3390 Maksymilian Mucha
3391 Anna Sulkowska
3392 Daniel Szeligowski
3393 Krzysztof Kiljan
3394 Krystyna Mucha
3395 Monika Wysocka
3396 Piotr Mańka
3397 Tomasz Hencel HealthyGroup.pl
3398 Sebastian Sęk
3399 Klara Sęk
3400 Andrzej Urban
3401 Sławomir Gajewski
3402 Norbert Górecki
3403 Adam Śliwowski
3404 Lukas Fugiel
3405 Mikołaj Wlekliński LS WORLD RUN
3406 Maciej Sobieraj Zwyrole ze Stolycy
3407 Piotr Taur
3408 Tymoteusz Taur
3409 Bartłomiej Przestrzelski
3410 Kamil Chmielewski Zabiegany tata
3411 Sebastian Kasprzak Spectrum Team
3412 Łukasz Sobiech Bractwo Biegowe BGK
3413 Mariusz Woliński
3414 Aleksander Mazur Instytut Pamięci Narodowej
3415 Mikołaj Pawłowicz Instytut Pamięci Narodowej - KŚZpNP
3416 Aleksandra Surawska IPN
3417 Marcin Zduńczyk STM
3418 Piotr Bedyński STM
3419 Maciej Borucki -
3420 Karol Mikielewicz
3422 Michał Swojak raz w roku 10 !
3423 Jacek Krzeczewski
3424 Milena Stępniewska
3425 Paulina Jaroszek ŻoliTeam
3426 Gabriel Jaroszek ŻoliTeam
3427 Anna Paradowska
3428 Przemysław Borowy
3429 Eliasz Sygut
3430 Emilia Kuba
3431 Łukasz Frąc
3432 Łukasz Kawelski
3433 Kamil Tenderenda
3434 Gustaw Kurek
3435 Sebastian Mirkowski IPN
3436 Joanna Szpalerska
3437 Marta Wyrwał
3438 Michał Wybraniec STM
3439 DANIEL GRĄŻKA IPN
3440 Marlena Tomaszewska
3441 Jakub Gwara
3442 Anna Perekitko
3443 Paweł Święcicki
3444 Arkadiusz Mikulski
3445 Monika Pieszczoch
3446 Adam Ogonek
3447 Andrzej Cieplak
3448 Dorota Bokiniec
3449 Tomasz Podgóski
3450 Karolina Paduszyńska
3451 Szymon Zimnicki Budowlani Z-REM
3452 Michał Michał
3453 Piotr Radzki
3454 Sebastian Kmieć Bar Work Academy
3455 Aleksandra Cetlińska PKO BP
3456 Bartosz Cetliński PKO BP
3457 Piotr Komosa
3458 Jakub Dowksza
3459 Aleksandra Pawłowska
3460 Magda Wysocka Urząd Dzielnicy Ochota
3461 Arkadiusz KWIATKOWSKI KWIATKOWSKI TIME
3462 Marcin CIURA KWIATKOWSKI TIME
3463 Damian Jędrzejewski
3464 Piotr Cukier
3465 Tomasz Tyborowski
3466 Michał Kania
3467 Dominika Błaszczyk Grażynki OCR
3468 Damian Jedynak
3469 Norbert Żarłok
3470 Damian Zaręba
3471 Wojciech Biały
3472 Ewa Holopiak Reebok Run Crew
3473 Krzysztof Korgul
3474 Ewa Boruta Boruta
3475 Mateusz Boruta Boruta
3476 przemysław kołosowski muzeum templariuszy w chwarszczanach
3477 Maciej Kałęcki
3478 Łukasz Rokita
3479 marcin siódemak
3480 mateusz siódemak
3481 Miłosz Radgowski
3482 Olga Grabowska Stowarzyszenie Historyczne Mazowsza Północnego
3483 Łukasz Delmanowicz
3484 Marcin Giemra
3485 Karol Bielarski
3486 Witold Kozłowski
3487 Piotr Węcławik Ministerstwo Zdrowia
3488 Aleksandra Bińczyk-Różańska
3489 Grzegorz Chojnacki
3490 Kamil Twardowski
3491 Aneta Sucharzewska
3492 Franciszek Gabryś Get Money Live Life
3493 Arkadiusz Wilk Get Money Live Life
3494 Piotr Kasprzyszak
3495 Paweł Szczepkowski Artequipment
3496 Paweł Puławski
3497 Piotr Wojciechowski
3498 Dorota Kowalska
3499 Monika Biljenko
3500 Martyna Piaskowska
3501 Maciej Gawlikowski
3502 Tomasz Proczkowski
3503 Magdalena Jemielity
3504 Marcin Wiktoruk
3505 Maksymilian Dzierżanowski CF Team
3506 Jan Kasprzak CF Team
3507 Krzysztof Kasprzak CF Team
3508 Anna Czerny
3509 Dariusz Czerny
3510 Dariusz WITUSIŃSKI Mrokowska WOLA na BIEGANIE
3511 Tomasz Zdzikot
3512 MIECZYSŁAW CIOMOCHOWSKI MC SERWIS
3513 Sylwester Rypina Kacpi team
3514 Paweł Boruta TEAM KACPI
3515 Marcin Moskal Team Kacpi
3516 Paweł Dobrowolski Team Kacpi
3517 Piotr ŁABĘDZKI
3518 Paulina Tadzik
3519 Izabela Lickiewicz Team Kacpi
3520 Artur Regucki
3521 Paulina Tadzik
3522 Tomasz Tadzik
3523 Adam Tychanowicz TEAM KACPI
3524 Mateusz Miszczak TEAM KACPI
3525 Beata Szewczyk
3526 Martyna Gara
3527 Olga Surus
3528 Paulina Sosnowska
3529 Konrad Osetek
3530 Paulina Kusik
3531 Klaudia Orłowska
3532 Mateusz Koc Cf Team
3533 piotr senatorski
3534 Patrycja Gawryszewska
3535 Anna Skrojna Run Czarnów
3536 Magdalena Skrycka
3537 Emilia Pdolska
3538 Magdalena Woźniewska-Działak
3539 Marcelina Borejko TEAM KACPI
3540 Paula Kokoszka
3541 Katarzyna Kozakiewicz
3542 Karol Tomczak
3543 Magdalena Gwiazdowska
3544 Natalia Racka
3545 Kacper Jabłoński
3546 Karolina Zielona
3547 Tomasz Mierzejewski
3548 Stanisław Mierzejewski
3549 Aleksandra Kunikowska
3550 Anna Tychanowicz TEAM KACPI
3551 Radosław Panek TEAM KACPI
3552 Maciej Kossowski
3553 Sara Malong
3554 Rafał Bartnik
3555 Michal Spoczynski IESE Running Team
3556 EMILIA SUCHECKA TEAM KACPI
3557 Paweł Gałach TEAM KACPI
3558 Anna Pawłowska
3559 Dawid Opiłowski
3560 Karolina Pacuszka
3561 Diana Kalisz-Wiśniewska
3562 Barbara Gwiazdowska-Alaimo
3563 Andrzej Jabłoński Team Kacpi
3564 Katarzyna Dubielecka TEAM KACPI
3565 Damian Dubielecki TEAM KACPI
3566 Martyna Tyszka TEAM KACPI
3567 łukasz makuch
3568 Radosław Stępnikowski RAD
3569 Aleksander Milewski
3570 Jarosław Soliwodzki
3571 Agnieszka Jopek Adidas Runners
3572 Krzysztof Macios
3573 Krzysztof Wojdalski Sportgas RunningTeam
3574 Adam Żabicki
3575 Kacper Zielonka MFIPR
3576 Remigiusz Łupkowski
3577 Emil Duch JB Warsaw
3578 maciek chudkiewicz TVP
3579 Waldemar żółciński Grupa Biegowa UM W-wa
3580 Agnieszka Truszkowska
3581 Łukasz Sojka
3582 Ilona Barnas PrettyFittyTeam
3583 Mariusz Marszał Psychopata Biegowy
3584 Mariusz Marszał Psychopata Biegowy
3585 Anna Wąsowska Grupa Biegowa UM W-wa
3586 Michał Stańczak
3587 Aleksandra Kobyłecka TEAM KACPI
3588 Kamil Kobyłecki TEAM KACPI
3589 Piotr Graffstein
3590 Katarzyna Bernardelli pjeskie_zycie
3591 RADOSŁAW DREJKA
3592 Aleksandra Bańka
3593 Adam Martofel
3594 Magdalena Brojek TEAM KACPI
3595 Dariusz Dymek
3596 Paweł Dąbrowski Fc Chomiczówka
3597 Mateusz Powązka
3598 Paweł Dąbrowski Fc Chomiczówka
3599 Arleta Dudzińska Grupa Biegowa UM W-wa
3600 Andrzej Nowarski N Team
3601 Piotr Miłkowski
3602 Krzysztof Jarosz
3603 Andrzej Ragus
3604 Arleta Dudzińska Grupa Biegowa UM W-wa
3605 Andrzej Ragus
3606 Anna Borowska TEAM KACPI
3607 NATALIIA MAMCHUR Team Kacpi
3608 Natalia Jarząbek Team Kacpi
3609 Kornelia Łoskot
3610 Rafał Krzeszewski Biegaj Pod Okiem Trenera
3611 Bartłomiej Zdybel
3612 Goran Salija Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3613 Josip Peco Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3614 Zeljko Marinic Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3615 Goran Tomljanovic Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3616 Alen Polak Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3617 Dario Cavarovic Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3618 Karlo Andrisek Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3619 Nikola Huzjak Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3620 Marijan Dukic Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3621 Mihovil Brzak Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3622 Jack Goldie Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3623 Charlie Shakespear Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3624 Thomas Roan Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3625 Alfie Petrie Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3626 Harry Dumcam Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3627 James McFarlan Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3628 Dylan Gregory Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3629 Oscar Blay Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3630 Noah Bigidorow Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3631 James Naga Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3632 Bogdan Marius Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3633 Grigore Ionut Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3634 Ciobanu Ciprian Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3635 Lacob Adrian Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3636 Cocan Ionut Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3637 Ditu Florin Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3638 Rechitean Florin Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3639 Brustur Bogdan Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3640 Criste Ghrorghe Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3641 Crasmaru Ciprian Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3642 Bethany Kerelik Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3643 Smith Matthew Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3644 Thomas Hunt Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3645 Sarah Tucker Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3646 Michael Hodo Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3647 Tyler Barber Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3648 Sandy Baron Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3649 Brandon Jordan Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3650 Kyle Jackson Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3651 Austin Eveland Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3652 Rafał Suchodolski Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3653 Łukasz Zaręba Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3654 Roman Bielak Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3655 Ewelina Sobocińska Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3656 Mateusz Duda Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3657 Martyna Matuszak Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3658 Magdalena Dziekońska Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3659 Monika Woroniecka Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3660 Mariusz Bandurow Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3661 Magdalena Jastrząb Żołnierze Batalionowej Grupy Bojowej NATO
3662 Piotr Sękowski
3663 Tomasz Magot
3664 Anna Paradowska
3665 Krzysztof Miazga
3666 Michał Jadczyszyn
3667 Tomasz Fabijański
3668 Jarosław Cap brak
3669 Marek Buryta
3670 Grzegorz Kusztykiewicz
3671 Andrzej Płoński
3672 Rafał Winiarczyk
3673 Wojciech WIęcek
3674 Renata Ciechanowicz
3675 Tomasz Niepytalski
3676 Andżelika Litke
3677 Artur Kulikowski
3678 Marcin Sławiński TEAM KACPI
3679 Piotr Redel Redelki DWA
3680 Mateusz Redel Redelki DWA
3681 Jan Sławiński TEAM KACPI
3682 Monika Sławińska TEAM KACPI
3683 Julia Sławińska TEAM KACPI
3684 Paweł Rosłonek cf team
3685 Michał Kordulewski
3686 Łukasz Nejman LOTTO
3687 Julia Nikołajuk
3688 Anna Orłowska Ministerstwo Zdrowia
3689 Łukasz Skóra
3690 Kamil Pajk
3691 Anna Zalewska
3692 Łukasz Protas
3693 Małgorzata Zalewska
3694 Marcin Wierzbicki AKS Polonia Warszawa / 5 MBOT