Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 1 marca 2020

Dystans: 1963m (limit 30 minut) start o godzinie 12.00


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Magdalena Szyszkowska
Krzysztof Chojnowski
Adam Żychliński Forum Mlodych PiS Warszawa
Maciej Baranowski TZM'98
Maciej Zieliński TZM'98 WARSZAWA
Krzysztof Gampel TZM'98 WARSZAWA
2001 Izabela Kwaśnik 6 MBOT im. rtm. Witolda Pileckiego
2002 Karol Jankowski Forum Młodych PiS Warszawa
2003 Konrad Jankowski Forum Młodych PiS Warszawa
2004 Maja Kwiatkowska
2005 Paweł Zarychta Forum Młodych PiS Warszawa
2006 Arkadiusz Stępniewicz
2007 Dariusz Wojtczak
2008 Katarzyna Chmielewska -
2009 Rafał Wojtyś Port Żerań
2010 Barbara Ratajska Ratkillerzy
2011 Michał Ratajski Ratkillerzy
2012 Mateusz Ratajski Ratkillerzy
2013 Michał Ratajski Ratkillerzy
2014 Gabriela Kulbacka WIDOK
2015 Ja Raczek
2016 Martyna Gogacz
2017 Artur Gogacz
2018 Iga Delega
2019 Dominik Pawluk PDK Team
2020 Joanna Zdroik Biegacze Śwonoujście
2021 Marta Zdroik Biegacze Śwonoujście
2022 Michał Zdroik Biegacze Śwonoujście
2023 Aleksandra Zdroik Biegacze Śwonoujście
2024 Magdalena Lebiotkowska
2025 Włodzimierz Lebiotkowski
2026 Paweł Rybicki
2027 Iwona Kruszewska
2028 MONIKA Trojanowska
2029 Magdalena Wołosz
2030 Tymoteusz Kużdżał
2031 Kosma Chrząszcz
2032 Przemysław Chrząszcz
2033 Jacek Jarzyna Organizacja PATRIOTA
2034 Anna Kurpiel
2035 Piotr Kurpiel
2036 Robert Rusin
2037 Katarzyna Rusin
2038 Paweł Wesołowski Szybkie Wesołki
2039 Dorota Wesołowska Szybkie Wesołki
2040 Amelia Wesołowska Szybkie Wesołki
2041 Łukasz Majer
2042 Ewa Sroka 1BLTr
2043 Paweł Łupiński
2044 Monika Brzozowska
2045 Krzysztof Brzozowski
2046 Dariusz Budzik
2047 Robert Sienkiewicz Naprzód Młociny
2048 Marta Mordalska
2049 Jacek Kopala
2050 Paweł Jurkowski
2051 Andrzej Cichocki
2052 Katarzyna Cichocka
2053 Agnieszka Kunecka - Cholewińska
2054 Maciej Cholewiński
2055 Anna Sajdak
2056 Marcin Zbytniewski Zbytniewscy
2057 Franciszek Zbytniewski Zbytniewscy
2058 Zosia Zbytniewska Zbytniewscy
2059 Malwina Mastalerek MASTALEREK TEAM
2060 KAROL MASTALEREK MASTALEREK TEAM
2061 alicja reda NW CZŁAPSKI TEAM
2062 Zbigniew Rymkiewicz
2063 Bartłomiej Kamiński
2064 Marzena Kamińska
2065 Krzysztof Kamiński
2066 Grzegorz Gąska
2067 Patrycja Procek
2068 Katarzyna Jurkowska
2069 Jakub Kołakowski
2070 Jerzy Kołakowski
2071 Sabina Kołakowska
2072 Barbara Kołakowska
2073 Dominika Łataś SecretTeam
2074 Michał Wieczorek
2075 Jakub Wieczorek
2076 Bartłomiej Wieczorek
2077 MICHAŁ Wieczorek
2078 Michał Jurkowski
2079 Agnieszka Jurkowska
2080 Julia Jurkowska
2081 Agnieszka Hojdys-Łopatka PROMOTION GÓRA ŻAR
2082 Maria Łopatka PROMOTION GÓRA ŻAR
2083 Dawid Cybulski
2084 Sławomir Tomaszewska
2085 Halina Kuszczakq
2086 Dariusz Sidor
2087 Dominika Sidor
2088 Ewa Mikołajczuk
2089 Anna Tranda RK Rozogi
2090 Anastazja Tranda RK Rozogi
2091 Adam Tranda RK Rozogi
2092 Jan Tranda RK Rozogi
2093 Ryszard Bałdyga RK Rozogi
2094 Anna Lichota
2095 Mariusz Lichota
2096 Weronika Lichota
2097 Zofia Lichota
2098 Bogusław Babańczyk
2099 Anna Wesołowska
2100 Konrad Janowski KS Spójnia Warszawa
2101 Anna Grysińska
2102 Igor Niewiadomski AZS Uniwersytet Warszawski
2103 Łukasz Krzycki rodzina Krzyckich
2104 Maria Krzycka rodzina Krzyckich
2105 Joanna Krzycka rodzina Krzyckich
2106 Grzegorz Krzycki rodzina Krzyckich
2107 Ewa BAŁDYGA
2108 MARCIN BAŁDYGA
2109 Angelika Kuklińska Eneria Sp. z o. o.
2110 Renata Kocełuch
2111 Helena Bittel
2112 Wiktor Ścigaj
2113 Piotr Głażewski Topspin Akademia Tenisa
2114 Jan Ombach
2115 Adam Ombach
2116 KINGA WÓJCIK
2117 Beata Warchoł
2118 Renata Lesiewicz
2119 Max Banaszczyk BANANKI TEAM
2120 Olivier Banaszczyk BANANKI TEAM
2121 Arkadiusz Banaszczyk BANANKI TEAM
2122 Magdalena Samulak-Banaszczyk BANANKI TEAM
2123 Izabela Góral
2124 Beata Bury
2125 Ewa Pająkowska
2126 Beata Jurek
2127 Michał Jakubczak Dream of mine
2128 Dominika Bury Dream of mine
2129 Iwona Ciulińska-Rębecka Eneria Sp. z o. o.
2130 Arkadiusz Rączka Eneria Sp. z o. o.
2131 Sara Prina Cerai
2132 Krzysztof Kłygo
2133 Katarzyna Szpanowska Wąsy Króla Jana
2134 Julianna Szpanowska Wąsy Króla Jana
2135 Katarzyna Rusin
2136 Jakub Anderwald
2137 Jacek Przepióra Atomowe krasnale
2138 Ludmiła Plitta
2139 Wojciech Izdebski
2140 Michał Szempruch
2141 Patrycja Eksmond
2142 Beata Łukaszewska Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa w Ząbkach im. ks. Księdza Jana Twardowskiego
2143 Antek Łukaszewski Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa w Ząbkach im. ks. Księdza Jana Twardowskiego
2144 ZUZANNA LASZCZYK
2145 JAKUB LASZCZYK
2146 Filip Łoskot
2147 LENA LASZCZYK
2148 EMILIA LASZCZYK
2149 Agnieszka Wołczuk
2150 Katarzyna Trawińska Koliber Team
2151 Julia Trawińska Koliber Team
2152 Agnieszka Kacprzyk Strzelec "Dąb"
2153 Antoni Kacprzyk Strzelec "Dąb"
2154 Tomasz Kacprzyk Strzelec "Dąb"
2155 Piotr Nowicki Puks Młode Orly
2156 Przemysław Zasieczny
2157 Marta Krasińska Bractwo Biegowe BGK
2158 Marek Kielanowski Kielany Team
2159 Maria Krasińska
2160 Paweł Wasilewski
2161 Radomir Grabowski
2162 liliana Grabowska
2163 Martyna Krupiniewicz
2164 Ryszard Palesa
2165 Mateusz Koroś
2166 Piotr Kedzierski
2167 Mateusz Oleszczuk
2168 Patrycja Nowacka
2169 Paulina Nowacka
2170 Andrzej Skolimowski
2171 Patrycja Lipka PZU Sport Team
2172 Stanisław Jalowski
2173 Szymon Jalowski
2174 Patrycja Wojtczak
2175 Marcin KONDRATIUK
2176 Karolina Kondratiuk
2177 Antonina Kondratiuk
2178 Agnieszka Guszpit Bractwo Biegowe BGK
2179 Anna Grunt
2180 Patrycja Łoskot
2181 Jan Piotrowski
2182 Maciek Kubinowski Uuuusers
2183 Angelika Różycka
2184 Andrzej Janiszewski
2185 Piotr Marciniak ŁKS
2186 Paula Cichanowicz
2187 Robert Bitner
2188 Katarzyna Bitner
2189 Maria Bitner
2190 Jan Bitner
2191 RAFAŁ DOBROWOLSKI GRH ZGRUPOWANIE RADOSŁAW
2192 Kamil Fijałek
2193 MONIKA METRYCKA
2194 Jakub Zwoliński
2195 Grzegorz Zwoliński
2196 Karolina Kuć
2197 Aleksandra Celińska
2198 Antonina Król
2199 Dawid Fernówka
2200 Beata Sierańska
2201 Bartosz Sierański
2202 Agata Naczyn Dobry-hydraulik.pl TEAM
2203 Piotr Kuciński Dobry-hydraulik.pl TEAM
2205 Piotr Bachański PGNIG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.
2206 Piotr marak PGNIG OD Sp. z o.o.
2209 Adrianna Koler
2210 Anna Mielnik
2211 Marcin Mielnik
2212 Zofia Mielnik
2213 Jan Mielnik
2214 Artur Mucha
2215 Marcin Kalbarczyk
2216 Katarzyna Kalbarczyk
2217 Magda Marek
2218 Angelika Kowalska
2219 Michał Kowalski
2220 Adam Sokołowski
2221 Maja Sokołowska
2222 Hanna Sokołowska
2223 Katarzyna Sokołowska
2224 Andrzej Kundera
2225 Wanda Leśniak
2226 Monika Krzyzanowska
2227 Maciej Krzyzanowski
2228 Miłosz Wierbiłowicz
2229 Maksymilian Kot
2230 Iwona Warsewicz
2231 Gabrysia Kwasek
2232 Beata Neska
2233 Piotr Semetkowski Bractwo Biegowe BGK
2234 Zofia Semetkowska
2235 Jan Semetkowski
2236 Aleksander Podgórny Fundacja im. Janusza Kurtyki
2237 Stanisław Uliński
2238 Aleksandra Ulińska
2239 Maciej Uliński
2240 Kacper Szczęsny
2241 Jacek Cegła PGNiG
2242 Zbigniew Zapolski IPN
2243 Katarzyna Kurz IPN
2244 Przemysław Kacprzak IPN
2245 Aleksander Kacprzak IPN
2246 Andrzej Węcławek IPN
2247 Tomasz Włoszczyk PGNiG
2248 Karolina Skrzypiec
2249 Andrzej Kramer
2250 Robert Kramer
2251 Mateusz Siepielski
2252 Anna Augustowska
2253 Wiktor Augustowski
2254 Stefan Augustowski
2255 Marta Słonawska
2256 jan grzesiak LEGIA WARSZAWA
2257 maja grzesiak LEGIA WARSZAWA
2258 mikołaj grzesiak LEGIA WARSZAWA
2259 Marek Kulasza
2260 ANETA GRAJDA
2261 Mariusz Grajda
2262 Krzysztof Chojnowski
2263 Agata Janicka
2264 Mikołaj Janicki
2265 Maksymilian Janicki
2266 Kinga Krawczak-Dolegacz
2267 Daniel Białecki
2268 Tomasz Pawlak Czopek
2269 Joanna Piotrowska-Pawlak Czopek
2270 Paweł Rabiej
2271 Łukasz Rabiej
2272 Lidia Wrzos
2273 Ewa Joachimczak
2274 Krzysztof Joachimczak
2275 Antonina Ciosek
2276 Dorota Ciosek
2277 Daniel Staszewski IPN
2278 Magdalena Drąg IPN
2279 Michał Ostrowski
2280 Antoni Ostrowski
2281 Łukasz Remisz Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (IPN)
2282 Krzysztof Przyk run-log.com
2283 Dawid Kamiński
2284 Kinga Hałacińska Stowarzyszenie Pokoleń Legionowych i Katyńskich
2285 Natalia Hałacińska Stowarzyszenie Pokoleń Legionowych i Katyńskich
2286 Marta Ozdarska
2287 Jacek Borkowski
2288 Emilia Osman
2289 Aleksander Osman
2290 Karol Staszkiewicz
2291 Stanisław Nowina-Konopka
2292 Wiktor Cukier
2293 Monika Wyszyńska-Teśniarz Instytut Pamięci Narodowej
2294 Aleksander Radica Harcerski Hufiec "Wołyń"
2295 Walik Szulepa Harcerski Hufiec "Wołyń"
2296 Anastasia Khatunceva Harcerski Hufiec "Wołyń"
2297 Anna Cyron Harcerski Hufiec "Wołyń"
2298 Bohdana Radica Harcerski Hufiec "Wołyń"
2299 Kasia Ruczkina Harcerski Hufiec "Wołyń"
2300 Nadia Sawczuk Harcerski Hufiec "Wołyń"
2301 Karol Pawiński
2302 Karolina Krawczak
2303 Agnieszka Kaminska
2304 Joanna Przychodzień
2305 Mikołaj Szymanik Reebok run crew
2306 Aleksandra Jastrzębska
2307 Agnieszka Grochowska
2308 Iga Grochowska
2309 Elżbieta Styk
2310 Łukasz Gwiaździński
2311 Łukasz Wiater Instytut Pamięci Narodowej
2312 STANISŁAW MIKIELSKI BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW
2313 Aleksandra KWIATKOWSKA KWIATKOWSKI TIME
2314 Aleksandra CIURA KWIATKOWSKI TIME
2315 Kacper KWIATKOWSKI KWIATKOWSKI TIME
2316 Mateusz CIURA KWIATKOWSKI TIME
2317 Roman Rychlicki Zabiegany Wołomin
2318 Stanisław Nowak Centrum Medyczne Sobieskiego
2319 Agnieszka Rusiecka
2320 Wiktoria Macutkiewicz
2321 Jan Macutkiewicz
2322 Kamila Kmiecińska
2323 Witold Kozłowski
2324 LAVINIA COCCHI
2325 Adam Łobodowski
2326 Mariusz Pilniak VENEZIA
2327 Sylwia Skorupka VENEZIA
2328 Aleksandra Skorupka VENEZIA
2329 Anhelina Liaskovska VENEZIA
2330 Olga Potupalo VENEZIA
2331 Sonia Sopoćko VENEZIA
2332 Oktawia Zdobysz VENEZIA
2333 Lucyna Głuszyk VENEZIA
2334 Renata Sałkowska VENEZIA
2335 Beata Grzechocińska VENEZIA
2336 Wojciech Serzycki VENEZIA
2337 Jan Nachiło VENEZIA
2338 Aleksandra Kujawska VENEZIA
2339 Agnieszka Kur VENEZIA
2340 Magdalena Niewiarowska VENEZIA
2341 Anna Polis Malina team
2342 Bartłomiej Malinowski Malina team
2343 Malina Malinowska Malina team
2344 Jagoda Malinowska Malina team
2345 Anna Goławska Ministerstwo Zdrowia
2346 Michał Piętka PKN Orlen
2347 Piotr Wróblewski
2348 Agata Wróblewska
2349 Antoni Wroblewski
2350 Katarzyna Kurz IPN
2351 Katarzyna Kurz IPN
2352 Adrian Cichocki
2353 Maria Głowacka
2354 MARZENA TYLKOWSKA SECRET TEAM
2355 Anna Franczak NW CZŁAPSKI TEAM
2356 Dariusz Franczak
2357 Agnieszka Mazowiecka
2358 Hanna Gołębiewska
2359 Andrzej Dąbrowski
2360 Izabela Kowalska NW CZŁAPSKI TEAM
2361 Agata Cierkońska
2362 Piotr Cierkoński
2363 Justyna Olszak
2364 Piotr Chmura-Cegiełkowski
2365 Bartosz Zarzycki
2366 Piotr Zarzycki
2367 Tomasz Jankowski Tomasz Jankowski
2368 Małgorzata Śmigielska
2369 Stanisław Tomczyk
2370 Adam Gwizdoń
2371 Janusz Lipski
2372 mikołaj milewski
2373 mariusz milewski
2374 magdalena milewska
2375 Piotr Czerny
2376 Krzysztof Kwieciński FM PIS WARSZAWA
2377 Karol łuczak
2378 Artur Łuczak
2379 Zuzanna Wieśniak AZS-AWF Warszawa/SP 209
2380 Beata Jaworska W & W Team
2381 Grażyna Tutkaj Team Kacpi
2382 Wojciech GARUS
2383 Jarosław GARUS
2384 Martyna Dyrek
2385 Krzysztof Dyrek
2386 Piotr Sołyga
2387 Maria Sołyga
2388 Maciej Filochowski
2389 Karol Szopinski
2390 Kazimierz Szopinski
2391 Joanna Szopińska
2392 JULIANNA DOBROWOLSKA
2393 Piotr Mazurek
2394 leszek miszczak
2395 Maksymilian Miszczak
2396 Oskar Wierzbicki
2397 Anna Milewska
2398 Michał Milewski
2399 Jakub Wardawy
2400 Maria Wardawy
2401 Marzena Wójcik
2402 MIKOLAJ SIENICKI
2403 Olivier Tomaszewski
2404 Dawid Tomaszewski
2405 Izabela Sadowka
2406 Arkadiusz Parulski
2407 Zofia Parulska
2408 Paweł Tchorek Invictus Ożarów Mazowiecki
2409 Robert Tchorek Invictus Ożarów Mazowiecki
2410 Michał Malinowski Inivictus Ożarów Mazowiecki
2411 Michał Nonas
2412 Henryk Przybyłowski Team Kacpi
2413 Piotr Taur
2414 Tymoteusz Taur
2415 Jakub Boruta TEAM KACPI
2416 Jan Boruta TEAM KACPI
2417 Adam Boruta TEAM KACPI
2418 Jakub Kiełczykowski
2419 Marianna Grabowska Myszo-Jeleń❤
2420 Gabriela Leszkiewicz Myszo-Jeleń❤
2421 Szymon Kossut
2422 Szymon Kossut
2423 Cezary Gryczewski Team Kacpi
2424 Jakub Kiełczykowski Team Kacpi
2425 Ida Szostek Team Kacpi
2426 Natalia Wielgórska Team Kacpi
2427 Maria Stańczyk
2428 Malgorzata Rosinska
2429 BEATA Tomaszewska TEAM KACPI
2430 JULIANNA DOBROWOLSKA
2431 IWONA DOBROWOLSKA
2432 Andrzej Kobyliński
2433 Sławomir Zozula
2434 Renata Zozula
2435 Adrian Zozula
2436 Thomas Angermeier-Scharl
2437 Marek Butkiewicz
2438 Marek Butkiewicz
2439 Jerzy Kwieciński PGNiG SA
2440 Sławomir Salwin Młode Wilki
2441 Weronika Święcicka-Salwin Młode Wilki
2442 Gloria Salwin Młode Wilki
2443 Krystian Salwin Młode Wilki
2444 Mariusz Matuszko
2445 Witold Dobrowolski
2446 Iwona Dziedzicz
2447 MARIUSZ MATUSZKO SUZI
2448 Szymon Piwowarczyk NSP nr 74
2449 Małgorzata Milian-Pogonowska
2450 Mikołaj Koczara
2451 Aneta Koczara
2452 Maciej Trabinski
2453 Monika Mużacz-Kowal
2454 Bartosz Prusinowski
2455 Dawid Bieniek
2456 Kinga Łapko
2457 Dawid Adamaszwili Flordent
2458 Anna Wójcik
2459 Kamil Urbanowicz
2460 Mateusz Pawelec 5 Ursynowska Drużyna Harcerzy Puszcza
2461 Marceli Giersz 5 Ursynowska Drużyna Harcerzy Puszcza
2462 Karol Wierzbicki 5 Ursynowska Drużyna Harcerzy Puszcza
2463 Veronica Prina Cerai
2464 Michał Cichy Aligatores Warszawa
2465 Aleksander Mazur
2466 Oliwia Mazur
2467 Helena Kmieć
2468 Sylwia Kmieć-Mazur
2469 Magdalena Halska
2470 Wiktoria Marciniak 1976
2471 Mariusz Gochna
2472 Sylwia Żyła-Zdziech
2473 Bartosz Zdziech
2474 Elzbieta Zalewska