Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 1 marca 2020

Dystans: 10km (limit 90 minut) start o godzinie 9.30


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Andrzej Zalewski Team Nutrilite
Andrzej Zalewski Team Nutrilite
Andrzej Zalewski Team Nutrilite
Karolina Zielona
Kacper Jabłoński
Bogusław Czerwiński IPN
Kamil Sierzan Semex
Urszula Balczewska Semex
Krystian Śliwiński
Mariusz Opieka Team Kacpi
Andrzej Skolimowski
Darek Knychas PZU Sport Team
Wojciech Bełchatowski
Łukasz Wrotek
Dariusz Mędrek Rembertów Team
Waldemar Szydłowski KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
Małgorzata Bochniak
Łazarz Kapaon Cazzo Club Running Team
Justyna Mazurek Skrzydlaci Dzieciom
Natalia Beczak
Marek Skalski KGHM
Jarosław Cap
Mateusz Żółkiewicz
Mateusz Krupa Quad
Bartłomiej Pawlak
Bartłomiej Dudek 12tri.pl
1001 Dariusz Sibiga
1002 Marcin Idzik
1003 Karolina Samociuk
1004 Robert Szulawski GSD.żoliborz.
1005 Karolina Błażejczyk
1006 Damian Mędrykowski
1007 Marcin Królak
1008 Sylwia Wilczyńska
1009 Dariusz Kopka
1010 Dariusz Siedlecki
1011 Maciej Wietrzyński Wojskowa Akademia Techniczna
1012 Karol Przybyła MASADA
1013 Marek Skiwniewski
1014 Robert Unterberger
1015 Paweł Pyrzak Fort Jaskamnice
1016 Marcin Kapuściński
1017 Karol Sładek
1018 Jakub Majewski
1019 Piotr Kmoch Quad
1020 Małgosia Skibińska
1021 Łukasz Wąchała
1022 Dominik Zajda
1023 Łukasz Kobus
1024 Adam Sykut 1 BLTr.
1025 Krzysztof Jakubowski ZAO
1026 Patryk Popielewicz
1027 Łukasz Prasek Klub HDK Dar Serca
1028 Marcin Siwiak PKP Intercity Running Team
1029 Michał Gągorowski
1030 Maciej Antonowicz Deaf Running
1031 Tomasz Stefaniuk
1032 Bartłomiej Winiarczyk Dyspozycja dnia team
1033 Rafał Szczuchniak
1034 Piotr Kunka Team ZabieganeDni
1035 Sebastian Frączek
1036 Jakub Ratajski Ratkillerzy
1037 Piotr DZIEPAK 1 BLTr
1038 Dorota Osuch NWST
1039 Paweł Lendzion
1040 Daniel Skrzypiec
1041 Ewa Sierzputowska Sie_Biega
1042 Sylwia Siwek
1043 Katarzyna Kapitan-Judka
1044 Marcin Grądzik
1045 Katarzyna Sobota-Barczuk
1046 Izabela Macutkiewicz
1047 Tomasz Krawczyk 54.2 KLP
1048 Róża Kowalska
1049 Tomasz Łoskot
1050 PIOTR KRUSZEWSKI
1051 JAN KRUSZEWSKI
1052 Karolina Kalbarczyk
1053 Zbigniew Twarowski
1054 Konrad Matczuk MDS Wołomin
1055 Piotr Łaba
1056 Dominika Choszcz
1057 Krzysztof Mamcarz
1058 Mariusz Koziatek
1059 Rafał Jaworski WKB META Lubliniec
1060 Stefan Kołucki Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
1061 Dariusz Keller Night Runners
1062 Ewa Lindner
1063 Krystian Kiełbasa
1064 Katarzyna Browarczyk
1065 Justyna Chlebus
1066 BARTOSZ LECHAŃSKI
1067 Emilia Wróblewska
1068 PAULINA ROSTKOWSKA
1069 Dorota Mieczkowska
1070 Sebastian Kostecki ASzWoj
1071 arkadiusz wojtaluk masovia
1072 Adam Szewiak
1073 Violetta Krzesińska Run for fun Viola
1074 Anna Michalak
1075 Katarzyna Kłosowska Run for fun Kasia
1076 Grzegorz Łącki
1077 Janusz Torzewski
1078 Agnieszka Torzewska
1079 Monika Kozłowska
1080 Ewa Wójcicka
1081 Marcin Lebiotkowski
1082 Jolanta Karolak
1083 Mariusz Chmielewski Wojskowa Akademia Techniczna
1084 Weronika Widyńska
1085 Andrzej Podgórski
1086 Maciej Skuneczny
1087 Konrad Strzelecki
1088 Michał Figiel
1089 Jarosław Kilkowski
1090 Joanna Kilkowska
1091 Mariusz Malinowski
1092 Tomasz Olszewski
1093 Justyna Gzowska
1094 Monika Hajduk
1095 Ireneusz Karczewski
1096 Radek Prykiel
1097 Paweł Piaskowski
1098 Paweł Lisowski
1099 Artur Wolak
1100 Rafał Czupryński
1101 Lidia Juchniewicz
1102 Katarzyna Pawłowska
1103 Anna Drwal
1104 Damian Jamrozowicz
1105 Krzysztof Munik
1106 Bartosz Borowski Exatel Running Team
1107 Marcin Filipiak
1108 Tomasz SUŁKOWSKI
1109 Małgorzata Brzoska Bractwo Biegowe BGK
1110 Janusz Górzyński BESTIE OCR LEGIONOWO
1111 Konrad Górzyński BESTIE OCR LEGIONOWO
1112 Filip Szostek
1113 Łukasz Dąbrowski
1114 ARKADIUSZ MASTALEREK Mastalerek Team
1115 Joanna MASTALEREK Mastalerek Team
1116 Patrycja Wieleba
1117 Maciej Stróżewski 1. Baza Lotnictwa Transportowego
1118 aleksandra olszewska
1119 Krzysztof Komorowski
1120 Dariusz Szmeichel
1121 Piotr Sulkowski
1122 Mariusz Wais
1123 Krzysztof Sęk
1124 Sylwia Nieporęcka
1125 Zofia Marczewska Extreme Warrior Park
1126 Barbara Gawlik
1127 Paulina Czarnecka Lisowisko
1128 Artur Żuraw
1129 Włodzimierz Konefał Rembertów Team
1130 Damian Rogsch Radzymin run team
1131 Jacek Dąbrowski
1132 Rafał Obstawski
1133 Grzegorz Piskor
1134 Agata Kaska
1135 Radosław Gruszczyński
1136 Adam Talarek
1137 Robert Lanckamer Strefa Mocy
1138 Michał Szymański
1139 Kajetan Lanckamer Strefa Mocy
1140 JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin
1141 Karol Skorupski
1142 Mateusz Zając
1143 Jakub Żelechowski
1144 Fernando Sousa
1145 Józef Wizert
1146 Michał Gogolewski
1147 Paweł Toboła AKS POLONIA WARSZAWA
1148 Modest Kaluzny
1149 Leszek Lukasiewicz Legia Run Club
1150 Marcin Barwicki
1151 Eleonora Kaliszewska
1152 Janusz Kaliszewski
1153 Monika Zykubek
1154 Sylwia Radomska
1155 maciej kryczka
1156 Małgorzata Janeczko Legia Run Club
1157 Albert Ciółkowski
1158 Artur Ciółkowski
1159 Krzysztof Pałaszewski Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia
1160 Natalia Beczak
1161 Piotr Warzybok
1162 Barbara Ostrowska
1163 Marek Borek
1164 Tomasz Zieliński 1Baza Lotnictwa Transportowego
1165 Piotr Wielgosz
1166 Bartłomiej Sadowski Zawsze gOTowi zawsze blisko
1167 Krzysztof Jędrzejczyk PZU Sport Team
1168 Monika Cabańska
1169 Janusz Szywała Weteran
1170 Mateusz Wilczyński SZYBKIE WILKI
1171 Krystian Kołodziej Bestie OCR Legionowo
1172 Adam Grzymkowski
1173 Krzysztof Gonczaronek
1174 PIOTR WOJTOWICZ
1175 Adam Stępień ananASy
1176 Paweł Krawczyk
1177 Sławomi Czubakowski brak
1178 Daniel Sybicki NDM
1179 Krzysztof Filarski
1180 Delfina Sokół-Potocka
1181 Paweł Kaczorek Paweł Kaczorek
1182 Kamil Majewski
1183 Mateusz Jaszczuk
1184 Andrzej Kostrzewski
1185 Izabela Jarczak
1186 Arkadiusz Szymański
1187 Robert Michalski Zabiegany Wołomin
1188 Piotr Nazar
1189 ANDRZEJ BUJALSKI
1190 Aleksandra Sobieska
1191 Michał Prawucki Green Goblins Gocław
1192 Sławomir Kwiatkowski
1193 Aleksander Szczęsny
1194 Marcin Soboń
1195 Robert Dąbski
1196 Łukasz Tranda RK Rozogi
1197 Adam Golik
1198 Sebastian Miturski
1199 Artur Kotkowski
1200 Paweł Tatarata
1201 Michał Grysiński
1202 Rafał Mamczys IMC
1203 Daniel Złotkowski
1204 Łukasz Strzyga
1205 Marta Oracz
1206 Agnieszka Kowalczyk Duklanowski Team
1207 Robert Kowalczyk
1208 Justyna Marchewka PZU Sport Team
1209 Katarzyna Fiołek
1210 Andrzej Wawrzycki
1211 Wojciech Rachubka
1212 Andrzej Jankowski Eneria Sp. z o. o.
1213 Iwona Ciulińska-Rębecka Eneria Sp. z o. o.
1214 Karolina Ślusarczyk Eneria Sp. z o. o.
1215 Zofia Rzeźniczak Eneria Sp. z o. o.
1216 Arkadiusz Susoł Eneria Sp. z o. o.
1217 Stanisław Pruszek Eneria Sp. z o. o.
1218 Marcin Wądołowski Eneria Sp. z o. o.
1219 Mariusz Staniak Eneria Sp. z o. o.
1220 Daniel Borkowski Eneria Sp. z o. o.
1221 Magdalena Majer Eneria Sp. z o. o.
1222 Zuzanna Bieńczak ASICS FrontRunner Poland
1223 Przemysław Rogalski
1224 Maciej Łukasiewicz WARSZAWIAKY
1225 Aleksander Borkowski Harpagan Warsaw Crew
1226 Artur Kisiel
1227 Janusz Topolski
1228 Paweł Gromelski za linią mety
1229 Marcin Perzyna Tarczyński Klub Biegowy
1230 Joanna Gardyna Adidas Runners Warsaw
1231 Ewa Majewska
1232 Maciej Banasiuk
1233 Kuba Goliński
1234 PIOTR ŁUNIEWSKI
1235 Radosław Słupecki Huragan Trębki Stare
1236 Przemek Kamiński
1237 Magdalena Piątek Team ZabieganeDni
1238 Maciej Małecki Abakus Team
1239 Anna Kleszcz Abakus Team
1240 Jacek Wróblewski Abakus Team
1241 Marcin Jaworek
1242 Karolina Sajewksa
1243 Adriana Górak
1244 Iza Worsztynowicz Kuznia Triathlonu, WMT
1245 Marcin Porowski
1246 Mariusz Dobrosielski
1247 Jacek Jeżewski PiS Bielany, Bielańsko-Żoliborski Klub GP
1248 Jerzy Szydłowski
1249 Asia Litwin
1250 Mariusz Turlej
1251 Mateusz Wesołowski
1252 Piotr Goworek
1253 Bozena Jankowska
1254 Adam Lis
1255 Daniel Miklaszewski Polski Klub Mtb
1256 Alberto Pego
1257 Paweł Stelmach
1258 Piotr Łuczak PKO Bank Polski SA
1259 Marta Strzelczyk
1260 Izabela Mastej
1261 Dariusz Żebrowski JacekBiega Running Team
1262 Piotr Szpanowski 6 MBOT
1263 Paweł Świderski
1264 Saturnin Szczepański
1265 Anna Jasiulewicz Białystok Biega Team
1266 Mariusz Gacek
1267 Mieszko Olszewski Lisowisko
1268 Marcin Nurzyński Team ZabieganeDni/GrzybkiTeam
1269 Monika Jakubowska-Infante
1270 Piotr Bełc
1271 Krzysztof Świątnicki
1272 Karolina Zaleska KS Czempion
1273 Krzysztof Stremler
1274 Piotr Zaleski KS Czempion Warszawa
1275 Tomasz Nadrowski Więcej Funku! / Kaziki
1276 Mariusz Lemański
1277 Karol Tobiasz
1278 Artur Pomykała
1279 Sylwia Kwapisiewicz
1280 Jakub Orłowski Ultra KSP
1281 Paweł Żurawski Leniwce Team
1282 Łukasz Leciejewski Co Dzieje Się
1283 Maciej Szumski jw2414
1284 Małgorzata Łuczak Runnersi ze Skarbka
1285 Klaudia Gotowiec
1286 Rafał Rusztecki TasmanianDevil
1287 Marta Głodowska Żórawski Team
1288 Piotr Kanclerz PZU Sport Team
1289 Slawomir Zambrowski
1290 KATARZYNA BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA
1291 Paweł Słowik
1292 Dorota Raczkowska Bractwo Biegowe BGK
1293 Radosław Bant Aktywna Warszawa
1294 Julita Kisła
1295 Sławomir Frąckowski
1296 Damian Kulesza Adidas Runners Warsaw
1297 radosław sienicki
1298 Artur KISZCZYC
1299 Natalia Litwiniuk 23BLP
1300 Łukasz Bonisławski JW 4198
1301 Łukasz Kobus
1302 Maciej Dutkiewicz TEAM Dutkiewicz
1303 Jakub Sporek Decathlon
1304 Wojciech Bełchatowski
1305 Anna Paciorek
1306 Paweł Szymanik
1307 Krzysztof Jedlewski
1308 Wioletta Włosińska
1309 Grzegorz Ferenc
1310 Jarosław Świętochowski
1311 Mateusz Żółkiewicz
1312 Grażyna Kasprowicz Tej NEGU
1313 Paulina Stępień
1314 Oleksandra Kertychak
1315 MARIUSZ NASKRĘT
1316 Michał Majcher MMed
1317 Robert Rewera PKO BANK POLSKI SA
1318 Wiesław Kamiński NASIELSK BASZTA TEAM
1319 Robert Juszczyński
1320 Agata Stefanowicz
1321 Daniel Sternik Największa Armia Świata
1322 Jakub Janiszewski
1323 Dominika Kwiatkowska
1324 tomasz wrześniewski z WARTYteam
1325 Zdzisław Ptaszyński
1326 Rafał Rzempołuch
1327 Paweł Strzelczyk CC 1916
1328 Robert Koralewski
1329 Tomasz Ziomek
1330 Paweł Skoczylas PZU SPORT TEAM
1331 Bartłomiej Dutkiewicz TEAM Dutkiewicz
1332 Artur Rogolski PZU SPORT TEAM
1333 Łukasz Król PZU Sport Team
1334 Wojciech Bieńkowski PZU SPORT TEAM
1335 Daria Sąsara PZU Sport Team
1336 Paweł Szczur JW 6021 NIP: 522-299-87-40 ul. Żwirki i Wigury 9/13 00-909 Warszawa
1337 Izabela Piotrowska
1338 Andrzej Zalewski Team Nutrilite
1339 Grzegorz Hadrys
1340 Przemysław Szałkowski PZU Sport Team
1341 Jakub Kubacki PZU Sport Team
1342 Ewa Kłak
1343 EDYTA REPLIŃSKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1344 Radosław Zeman DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1345 Michał Jambor Bractwo Biegowe BGK
1346 Paweł Długaszek
1347 Artur Hammermeister DA Sandał
1348 Dominika Popielarska
1349 Sylwia Dobkowska
1350 Rafał Pawiński
1351 Tomasz Rodowski PZU Sport Team
1352 Aleksandra Marcinkowska Klub Biegacza RTV Euro AGD
1353 Piotr Ptasiński PatoRunners
1354 piotr miller Bractwo Biegowe BGK
1355 Robert Jarosz
1356 Magda Krawczykiewicz Żórawski team
1357 Kamila Wawrzyczek Wawrzi Team
1358 Przemyslaw Berne
1359 Karol Wojda
1360 Paweł Całka Metro Warszawskie
1361 Renata Żurawska Leniwce Team
1362 Daniel Rospędowski
1363 Jakub Werner
1364 Grzegorz BIGAS
1365 Pawel Pawelec
1366 Paweł Ronowicz
1367 Adam Rajchembach
1368 Ewa Bogusz
1369 Karolina Marciniak
1370 Marcin Penkala Strangers
1371 Natalia Dampc
1372 Paulina Kowalska
1373 Ireneusz Szachogłuchowicz Warszawa
1374 Maciej Kamiński
1375 Robert Józwik HARX Team
1376 paulina kacprzak
1377 Paweł Bojar
1378 Jurek Kosiorek
1379 Mateusz Ciborowski Akces Lab
1380 Patryk Piątek
1381 Adam Rzeczkowski DO RSZ
1382 Sebastian Styczek
1383 Katarzyna Styczek
1384 Mateusz Jałoszewski
1385 Anna Witecka
1386 Adam Solka brak
1387 Piotr Kamiński
1388 Sylwia Łukawska
1389 Robert Kozak
1390 Ewa Czajkowska
1391 Łukasz Łukawski
1392 Tomasz Miller Biegam Bo Lubię ZĄBKI Team
1393 Dominika Zych PZU SPORT TEAM
1394 Sebastian Kaleta
1395 Piotr Frankiewicz PZU Sport Team
1396 Michał Szklarczyk
1397 Daniel Krawczak 1 WBPanc
1398 Emil Dąbrowski
1399 Marcin Ostrowski PZU Sport Team
1400 Igor Belczewski PZU Sport Team
1401 ELŻBIETA SAŁEK PZU Sport Team
1402 Robert Czepiel PZU Sport Team
1403 Agata Łabęcka Klub Biegacza RTV EURO AGD
1404 Katarzyna Łukaszewska
1405 Mariusz Łukaszewski
1406 Sebastian Czochara Westwing
1407 Bożenka Zaremba
1408 Piotr Sikorski
1409 Katarzyna Malesa
1410 Rafał Czupryński
1411 PIOTR WÓJCIK ZÓRAWSKI TEAM
1412 Grzegorz Gąsiorowski
1413 krzysztof Grajewski ORLEN
1414 Małgorzata Ender Never Ender Story
1415 Dawid Budkiewicz
1416 ROBERT GAJOWNICZEK
1417 Przemysław Suchecki KS Pomorska
1418 Artur Hess KPMG Running Team
1419 Aneta Niewęgłowska
1420 Bartosz Stachecki
1421 Michał Łodziński
1422 KLAUDIA WASILUK Drużyna szpiku
1423 Magda Byś
1424 Dorota Łobejko
1425 Łukasz SKWERES
1426 Prezmek Woźniecki WCG
1427 Ewelina Jezierska
1428 Bartłomiej Dudek 12tri.pl
1429 Bartłomiej Moder Kaziki Tri Team
1430 Kamil Romanowski
1431 Sebastian Stempniak PKO Bank Polski SA
1432 Marek Śmietanko
1433 Marcin Gałkowski Zabiegany Wołomin
1434 Marta Daniluk
1435 Kamil Fijałek
1436 Paulina Woźniakowska
1437 Wiktor Brański
1438 Monika Pieńkosz
1439 Hubert Sierzycki
1440 Aleksander Kapaon Cazzo Club Running Team
1441 Karol Molenda NCBC
1442 Adam Jędruszczak GOGGLE PAE Team
1443 Grzegorz Zwoliński Reebok run Creew
1444 Paweł Jaworski
1445 Rafał Pluszewski
1446 Marta Pawłowska
1447 Monika Płuszewska
1448 Konrad Kupisz
1449 Mariusz Kwietniewski
1450 Magdalena Lisowska PGNIG Obrót Detaliczny
1451 Katarzyna Muranty
1452 Milena Kuś PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.
1453 Michał Weremczuk
1454 Urszula Hasiec
1456 MICHAŁ ORŁOWSKI
1457 Agnieszka Wysocka Bractwo Biegowe BGK
1458 Władysław Górkiewicz
1459 tomasz jędrzejczuk
1460 Piotr Rytkowski Dąbrowski team / PARP team
1461 Aleksander Zelenay-Grabny Biegpolex
1462 Michał Zelenay-Grabny Biegpolex
1463 Przemysław Bańkowski
1464 Anna Kołacz
1465 Bogdan Dubiński
1466 Krzysztof Filipiak
1467 Urszula Domanska GDT
1468 Zbigniew Rodak
1469 Maciej Kołodziejek
1470 Łukasz Budkiewicz Bubel Łukowisk
1471 Robert Truszkowski
1472 Slawomir Cenckiewicz
1473 Mirosław Soszyński Legia
1474 Łukasz Turek Latające Ho(L)endry
1475 Jakub Nogal Latające Ho(L)endry
1476 Patrycjusz Krasiński
1477 Piotr Kotowski
1478 Agata Wilczak
1479 Grzegorz Laskowski
1480 Karol Laskowski
1481 Katarzyna Kęsikowska Kaziki
1482 Paweł Sobczyński PeeS
1483 Rafał Grabowski
1484 Marcin Łaszczyk
1485 Tomasz Adamowicz
1486 Marcin Lewandowski
1487 Jarosław Burda
1488 Kalina Solecka
1489 Paweł Grycner CTS
1490 Bogusław Łodzinski
1491 Piotr Kilijanek WOT
1492 Paweł Tymczyszyn
1493 Paweł PŁUSZEWSKI
1494 Paulina Woźniak
1495 Marcin Terlecki
1496 Paweł Sójka
1497 Wojciech Petryka
1498 Rafał Nikodym
1499 Arkadiusz Bogucki Akademia Holistyczna
1500 Krzysztof Łagowski
1501 Marcin Zakrzewski
1502 Monika Zakrzewska
1503 Mariusz Nowak
1504 Michał Parol
1505 Grzegorz Gałązka
1506 Marek Pastuszka
1507 Izabela Pastuszka
1508 tomasz miernicki GRUPA BIEGOWA CHTMO
1509 Czesław Warsewicz
1510 Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy
1511 Tomasz Wrzesiński
1512 Dagmara Pogorzelska
1513 Sławomir Tymczyszyn Bliźniaki-Team
1514 Mirosław Tymczyszyn Bliźniaki-Team
1515 Patryk Jędrzejewski
1516 jerzy czechowski mza - warszawa
1517 Marzena Sadoch
1518 Janusz Zapolski
1519 Patryk Trzonkowski
1520 Katarzyna Maciejewska PGNiG OD Spółka z o.o.
1521 Tomasz Kolaniak
1522 Paweł Grochowski PZU Sport Team
1523 Maciej Sagan
1524 TOMASZ SIKORSKI IPN BIURO EDUKACJI NARODOWEJ
1525 Maciej Mazurkiewicz
1526 Marcin Pancerow Instytut Pamięci Narodowej
1527 Janusz Jagielski
1528 Yevhenii Bytko
1529 Piotr Wiącek
1530 Ewa Pomorska
1531 Tomasz Niewiadomski
1532 sylwia jędrzejczyk-kowalska BigTiresRunTeam
1533 Kamil Kukołowicz Netia
1534 Mateusz Luśnia
1535 Milena Żmijewska
1536 Agnieszka Partyka Team ZabieganeDni
1537 Adam Pawelczak
1538 Dariusz Wierbiłowicz
1539 Krzysztof Gawin Tri NEGU
1540 MICHAŁ CHWASTEK 1.BLTr
1541 Bartosz Sosnowski
1542 Michał Marchlewski
1543 Wiesław Biernacki ORLEN Running Team
1544 Robert Czarnowicz ExS!
1545 JAROSŁAW BEREZOWSKI WMP
1546 Sławomir Karwowski 23 Batalion Lekkiej Piechoty
1547 Robert Markiel
1548 Jarka Pleśniarska
1549 Patrycja Makowska
1550 Jacek Ptak
1551 Bartosz Ścibiorek
1552 Waldemar Gabarski veolia
1553 Izabella Kalbarczyk
1554 Marzena Sekrecka
1555 Paweł Korzembski
1556 Jarosław Betka Jarosław Betka Projekt
1557 Patryk Płotkowiak
1558 Marcin Marszałek
1559 Jowita Stelmach
1560 Łukasz Stelmach
1561 Karol Moczydłowski
1562 Mateusz Krupa Quad
1563 Mariusz Gontarczyk WAT
1564 Andrzej Kapaon 1996
1565 Grzegorz Wołk Instytut Pamięci Narodowej
1566 Michał Frydrychowicz
1567 Sebastian Skrzeszewski Razem Trenujemy Sport
1569 Serhii Bounehru
1570 Marcin Kowalski
1571 Łukasz Wesołowski
1572 Ewa Lindner
1573 Wojciech Perzyna OSP KSRG KOTORYDZ
1574 Natalia Buczek OSP KSRG KOTORYDZ
1575 Piotr Bardziak Koniuchy Ocr
1576 Karol Niedziałkowski
1577 Wojciech Becheński Precz z komuną
1578 Monika Sarnecka
1579 Paweł Sarnecki
1580 Dawid Natański
1581 Piotr MICH
1582 Adam Rodak
1583 Ireneusz Topoliński Bryza Postomino
1584 Patrick Ney
1585 Katarzyna Skierka
1586 Sławomir Karczewski-Szelążek Jednostka Wojskowa 2420
1587 Mateusz Gruba Otwocks Runners
1588 Bartosz Kołakowski Cazzo Club Running Team
1589 Marek Baranowski Compensa Aktywni
1590 Tomasz Tkacz IPN
1591 Andrzej Kępski
1592 Marcin Hryć
1593 Jacek Warchoł
1594 Arkadiusz Leśniak
1595 Daniel Chrobot Woźniak Running Team
1596 Rafał Staśkowiak Bractwo Biegowe BGK
1597 Marzena Sitnicka
1598 Paweł Macutkiewicz
1599 Witold Kozłowski
1600 Paweł Król
1601 Marcin Bogusz
1602 Beniamin Matecki MARTEL NG
1603 Przemysław Słaby VENEZIA
1604 Tomasz Malesa VENEZIA
1605 Piotr Czerwonka Ministerstwo Zdrowia
1606 Jakub Pelczar Ministerstwo Zdrowia
1607 Jarosław Maślany PKN Orlen
1608 Marcin Kanafek
1609 Katarzyna Kudzia Bractwo Biegowe BGK
1610 Justyna Mazurek Skrzydlaci Dzieciom
1611 Renata Manowiecka
1612 Michał Jagielski JAG-POL Michał Jagielski
1613 Tomasz Murawski
1614 Dariusz Filipczuk
1615 Michał Rajkowski
1616 Anita Wlazło SportGas Running Team. PGNiG
1617 Robert Wlazło
1618 Marcin Górski Ministerstwo Zdrowia
1619 Tomasz Bonisławski
1620 Justyna Kościańczuk
1621 Arkadiusz Młoźniak
1622 Michał Cierkoński
1623 Jarosław Szymczyk
1624 Beata Kudła
1625 Rafał Karolak Stomilex
1626 Rafał Pawłowski
1627 Marta Wilczek RunneRB
1628 Jacek Posiewka RunneRB
1629 Tomasz Maksimowski
1630 Beata Kurzela
1631 Łukasz Trzeciak
1632 Michał Ciećwierz
1633 Sylwia Stachera
1634 Bartłomiej Jaszczyszyn
1635 Konrad Kamiński
1636 Dariusz Wieśniak WYDAWNICTWO LTW
1637 Grzegorz Morawski
1638 Tomasz Wasilczyk
1639 Marcin Miecznik IDATHA
1640 Hubert Boczar Fundacja SAD
1641 Adam Żwinis Klub Biegacza Orange
1642 Bartłomiej Wiśniewski Accenture
1643 Christophe Le Corre
1644 Jerzy Rabiejewski
1645 Aleksandra Zawadzka
1646 Aleksandra Zawadzka
1647 Paweł Adamczyk Team kacpi
1648 JÓZEF KOWALSKI
1649 Paweł Wierzchowski
1650 Michał Słowiński
1651 Jacek Łoboda Team Kacpi
1652 Piotr Sładek
1653 Adam Jędrzejczyk BIGTIRES.PL
1654 Piotr Sładek
1655 Bartosz Prusik 1993
1656 Paweł Wójciuk
1657 artur mikina pwpw sa
1658 Eugeniusz Koda Team ZabieganeDni
1659 Ula Ring Team Kacpiego
1660 Michał Górka Team Kacpi
1661 Robert Brzeziński
1662 Michał Pancer
1663 Robert Brzeziński
1664 Robert Brzeziński
1665 Adam Olesiński Team Kacpi
1666 Adam Olesiński Team Kacpi
1667 Wojciech KUREK TEAM KACPI
1668 Waldemar Szydłowski KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
1670 Slawik Ngt Polska
1671 Rafał Pejo TEAM KACPI